KONST / Litografier / Färglitografi 12398218
nr 1239 8218
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Svanar. Signerad, numrerad 147/325. Motivet: 32x49 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 mars 2019
kl 20:28:13
1.000 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz